Oferta

 Monitoring GSM - nadajnik GSM umieszczony zostaje w obudowie centrali alarmowej na czas trwania umowy. Przesyła informacje o zdarzeniach alarmowych oraz klipy testowe pozwalające obserwować poprawną pracę systemu. Charakteryzuje się dużą skutecznością funkcjonowania i pewnością przekazywanych informacji. Pracuje przy zainstalowanej karcie telemetrycznej jednego z operatorów GSM, co pozwala na przesłanie informacji do stacji monitorowania nawet w czasie dużego obciążenia sieci telefonii komórkowej np. podczas nocy Sylwestrowej. Karty takie mają pierwszeństwo realizowania połączenia. Dodatkowo możliwe jest wysłanie informacji tekstowej o alarmie (SMS) na tel. komórkowy właściciela obiektu.

Systemy alarmowe SSWiN - system sygnalizacji włamania i napadu, na który składają się urządzenia: centrala alarmowa w obudowie z baterią podtrzymującą zasilanie systemu w razie braku prądu, klawiatura sterująca, sygnalizator zewnętrzny, który wydaje sygnały świetlne i
dźwiękowe a także odpowiednio dobrane do pomieszczeń czujniki oraz przyciski lub pilot umożliwiający szybkie zasygnalizowanie napadu. Do takiego systemu można podłączyć również czujnik zalania wodą, czadu, gazu itp.

Monitoring wizyjny - polega na odbieraniu sygnałów pochodzących z systemów telewizji przemysłowej (CCTV).W obiektach, w których zainstalowany jest powyższy system występuje wzrost poziomu bezpieczeństwa poprzez możliwość całodobowej obserwacji monitorowanego obiektu.

Systemy telewizji przemysłowej CCTV - zestaw składający się z od kilku do kilkudziesięciu kamer podłączonych do urządzenia rejestrującego, umożliwiającego rejestrację zdarzeń i ich podgląd. Możliwe jest również ich sterowanie poprzez wyznaczonego operatora. Kamery
mogą być skonfigurowane i współdziałać z innymi urządzeniami, czy systemami, takimi jak: system alarmowy, domofonowy itp. System CCTV można połączyć z siecią lokalną (wewnętrzną) lub zewnętrzną.

Dozór i ochrona obiektów - Plan ochrony tworzony jest indywidualnie dla każdego obiektu z uwzględnieniem jego wielkości. Pod uwagę brane są specyfika obiektu oraz faktyczne potrzeby i zalecenia klienta dotyczące zabezpieczenia jego mienia.

Szybki Kontakt

Ater Ego

Paweł Zakrzewski i Spółka Jawna

 

Adres

80-126 Gdańsk

ul. Cedrowa 5

 

Telefony

tel./fax. (58) 521 86 57

tel. kom. 0 603 588 000

 

Email

biuro@aterego.pl

techniczny@aterego.pl

przedstawiciel@aterego.pl